REZERVASYON
KURUMSAL

Ramada Encore By Wyndham Istanbul Kartal olarak, konuklarına kaliteli hizmet sürekliliğini sağlama ve sunulan her hizmette misafir memnuniyetini en üst seviyede tutarak bölgede her zaman en iyi olmayı sağlamaktır. Bu çerçeve içerisinde akılcı ve öncü gelişimini devam ettirmeyi amaç edinmiştir.

Uluslararası bir değer ve turizm sektöründeki gelişmelere öncülük eden marka otellerden birisi olan Ramada Encore By Wyndham Istanbul Kartal otelinin öncelikli anlayışı, konuklarını memnun etmektir. Misafir memnuniyeti ile birlikte ekip üyelerimizin gelişimine ve çevreye katkı sağlamak, toplam kaliteyi artırmak ve bunları yaparken bilgi teknolojilerini en etkin şekilde kullanmaktır.

 

1998 yılına kadar yalnızca iplik alım satımı faaliyetinde bulunan DOLPHINER TEKSTİL, ticari faaliyetinin yanına büküm,çözgü üretimi ve iplik boyama fabrikasını kurarak üretim faaliyetini artırmış olup global hedefleri noktasında mısır fabrikasıyla yurt dışı açılımını başlatmıştır DOLPHINER TEKSTİL, müşteri hedef kitlesi olan dokuma etiket üretiminin yanında tekstilin her alanında kullanılabilecek iplik konusunda önemli aşamalar kaydetmiş olup ulaştığı kalite standardına güvenerek " DOLPHIN" adı altında markalaşmış bulunmaktadır. Bu doğrultuda istenilen renk ve miktarda ipliği gereksinim duyulan kalite ve zamanda müşterilerine ulaştırabilmeyi başaran DOLPHINER TEKSTİL, güven veren bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 


Şu anda tüm üretimini Türkiye ve MISIR fabrikalarında gerçekleştiren DOLPHINER TEKSTİL, her türlü polyester iplik boyaması , "two-for-one" özellikli makinelerinde 35 ile 450 denye arasında ipliklerin 160-1600 tpm arasında bükümü-çözgüye sarılması faaliyetlerinde bulunmaktadır.

DOLPHINER TEKSTİL'in temel ilkesi olan durmak geri gitmektir düşüncesini benimseyen,yönetici ve çalışanları bu doğrultuda sürekli öğrenmeyi, paylaşmayı ve gelişmeyi en önemli değer olarak benimsemektedir. Her zaman daha iyisi vardır ve müşteri en iyisine layıktır fikrinden hareket ederek, daha iyisini nasıl yapabilirimin heyecanını her an yaşamayı temel ilke edilmiştir.

DOLPHINER TEKSTİL, sektördeki tecrübesi ile içinde bulunduğu piyasada kendisine köklü bir yer edinmiş olup. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimini, entegre olmuş modern tesisleri, ileri teknoloji makine parkuru ve laboratuarları sayesinde tekstil ve etiket sektörünün önde gelen kuruluşları arasındadır. Özellikle son on yıllık dinamik yatırım enerjisi ile sektörde üreten ve stoktan satış yapan bir firma olarak kendini kabul ettirmiş,türkiyede ve dünyada etiket dokuma piyasasında söz sahibi olma yolunda hızlı bir şekilde yol katetmekle birlikte daha fazlasını hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda Halen Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında birçok ülkeye ihracat yapılmakta ihracatını artırma yönünde çalışmalarını sürdürmektedir.
www.dolphiner.com